Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Paula Čurkste/LETA

Līgatnes novadā bojā gājis cilvēks 0

Piektdien dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Līgatnes novadā bojā gājis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Kokteilis
“Karmiska vilkme uz Lindām” – pilsētā baumo, ka Hosams Abu Meri ir ar jau trešo Lindu
TV24
“Tas nav normāli, bet tā tas ir!” Slaidiņš atklāj prātam neaptveramas lietas, kas notiek ar Rietumu sankcijām pret Krievijas militāro rūpniecību
Vecums nav spriedums: 5 pazīmes, kas liecina, ka jūs novecojat ļoti veiksmīgi
Lasīt citas ziņas

Izsaukumu glābēji saņēma neilgi pēc plkst.13. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu dzīvojamā māja un tai iebrucis jumts.

Plkst.17.29 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī dienests kopumā saņēma 31 izsaukumu, no kuriem 13 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem un pieci maldinājumi.

VUGD aicina iedzīvotājus parūpēties par savu veselību un dzīvību, kā arī īpašuma drošību un savos mājokļos uzstādīt dūmu detektoru. Šī nelielā ierīce ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās, ka telpā ir izveidojies sadūmojums – tas ļaus savlaicīgi izsaukt ugunsdzēsējus glābējus un cilvēkiem pašiem evakuēties, uzsvēra dienestā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.