Foto – YouTube.com

Lilija Alena paziņo par atgriešanos popmūzikā 0

Pievieno LA.LV

Angļu dziedātāja Lilija Alena paziņojusi par atgriešanos popmūzikā pēc trīs gadu pārtraukuma. Alena sadarbojas ar agrāko producentu Gregu Karstinu, kurš 2009.gadā viņai palīdzēja laist klajā otro albumu “It’s Not Me, It’s You”.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

“Jūs priecāsieties dzirdēt, ka šobrīd atrodos sasodītajā studijā ar Gregu Karstinu,” tvītoja vaļsirdīgā mūziķe. “Nekas dižs, tikai metu s***s pret sienu un skatos, vai kaut kas pielips.”

Hita “Smile” autore 2009.gadā pārsteidza mūzikas industriju ar paziņojumu par “aiziešanu no dziesmu sacerēšanas, ierakstīšanas un došanās koncertturnejās ar Lilijas Alenas vārdu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču ārzemju mediji ziņo, ka dziedātāja nolēmusi atgriezties mūzikā pēc vairāku dziesmu sacerēšanas “Bridget Jones’ Diary” (“Bridžitas Džounsas dienasgrāmata”) mūziklam.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.