Foto – Ieva Čīka/LETA

“Linas Agro” sāk graudu pieņemšanu Skrundā 0

Paplašinot darbību, SIA “Linas Agro” atvēris graudu pieņemšanas punktu Skrundā, Klusajā ielā 20.

Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 135
Kokteilis
Veiksme ir tuvāk nekā šķiet: 4 zodiaka zīmes, kurām šī nedēļa būs īpaša
“Man trūkst vārdu… Man kauns! Gribas zemē ielīst!” Normunds Rutulis izstāsta, kas notika avārijas naktī 6
Lasīt citas ziņas

Kā atzīst uzņēmuma vadītājs Armands Raguckis, uzņēmums ir ieinteresēts sadarbībā ne tikai ar liela apjoma piegādātājiem, bet arī ar mazākiem graudu audzētājiem. Turpmāk Skrundas un tās tuvākās apkaimes saimniecībām būs iespēja nodot izaudzētos graudus tuvāk savām saimniecībām, kas sniegs iespēju ietaupīt līdzekļus, organizējot saražotās produkcijas loģistiku.

Ieguldījumu graudkopības nozarē Skrundas apkaimē sniegs arī graudu pieņemšanas punktā nodrošinātie graudu kaltēšanas pakalpojumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skrundas graudu pieņemšanas punkts darbu sāka jau šī gada 10. augustā, tādēļ ikviens graudkopības uzņēmums Skrundas apkaimē jau tagad tiek aicināts iepazīties ar “Linas Agro” piedāvājumu mājas lapā www.rapsim.lv, vai zvanot uz uzņēmumu.

SIA “Linas Agro” ir pirms 25 gadiem dibinātā starptautiskā uzņēmuma UAB “Linas Agro Group” meitasuzņēmums, kurš Latvijā darbojas jau no 2003. gada. Galvenais uzņēmuma darbības virziens ir augu aizsardzības līdzekļu, minerālmēslu un sēklas materiāla tirdzniecība, ka arī graudu, eļļas sēklu iepirkšana un eksports. 2015./2016. gadā “Linas Agro” kopējais apgrozījums sasniedza 90,02 miljonus eiro.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.