Laukos
Graudkopība

“Linas Agro” sāk graudu pieņemšanu Skrundā0

Foto – Ieva Čīka/LETA

Paplašinot darbību, SIA “Linas Agro” atvēris graudu pieņemšanas punktu Skrundā, Klusajā ielā 20.

Kā atzīst uzņēmuma vadītājs Armands Raguckis, uzņēmums ir ieinteresēts sadarbībā ne tikai ar liela apjoma piegādātājiem, bet arī ar mazākiem graudu audzētājiem. Turpmāk Skrundas un tās tuvākās apkaimes saimniecībām būs iespēja nodot izaudzētos graudus tuvāk savām saimniecībām, kas sniegs iespēju ietaupīt līdzekļus, organizējot saražotās produkcijas loģistiku.

Ieguldījumu graudkopības nozarē Skrundas apkaimē sniegs arī graudu pieņemšanas punktā nodrošinātie graudu kaltēšanas pakalpojumi.

Skrundas graudu pieņemšanas punkts darbu sāka jau šī gada 10. augustā, tādēļ ikviens graudkopības uzņēmums Skrundas apkaimē jau tagad tiek aicināts iepazīties ar “Linas Agro” piedāvājumu mājas lapā www.rapsim.lv, vai zvanot uz uzņēmumu.

SIA “Linas Agro” ir pirms 25 gadiem dibinātā starptautiskā uzņēmuma UAB “Linas Agro Group” meitasuzņēmums, kurš Latvijā darbojas jau no 2003. gada. Galvenais uzņēmuma darbības virziens ir augu aizsardzības līdzekļu, minerālmēslu un sēklas materiāla tirdzniecība, ka arī graudu, eļļas sēklu iepirkšana un eksports. 2015./2016. gadā “Linas Agro” kopējais apgrozījums sasniedza 90,02 miljonus eiro.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
4 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vēlēšanu kaislības Baltkrievijā: aizturēti septiņi Lukašenko galvenās sācenses Tihanovskas štāba pārstāvji
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 3 stundas