Foto: LETA/AFP

Londonas mērs aicina sarīkot vēl vienu Breksita referendumu 0

Londonas mērs Sadiks Hans aicinājis sarīkot vēl vienu Breksita referendumu, brīdinot, ka Lielbritānijai var nākties izstāties no Eiropas Savienības, tā arī nepanākot pienācīgu vienošanos par turpmākajām attiecībām ar bloku.

Reklāma
Reklāma
Ukraiņi atraduši Kremļa vājo vietu: analītiķi prognozē, ka tieši tas liks Putinam mesties uz ceļiem 133
Kokteilis
Ja sieviete tevi patiesi mīl, viņa regulāri teiks šīs 4 lietas 1
Tehniska kļūme atklāj Putina un Sji privāto sarunu: dzirdētais liek aizdomāties 77
Lasīt citas ziņas

Komentārā, kas publicēts laikrakstā “Observer”, viņš paudis viedokli, ka premjerministres Terēzas Mejas valdība nav gatava tikt galā ar šo uzdevumu.

Kā uzskata Hans, kas pārstāv opozīcijā esošo Leiboristu partiju, ja vienošanās ar Briseli būs vāja vai arī netiks panākta vispār, tas var smagi ietekmēt nodarbinātību un uzņēmējdarbību un izraisīt sabiedrībā nemierus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nedomāju, ka Mejai ir pilnvaras tik klaji spēlēties ar ekonomiku un cilvēku iztikas līmeni,” rakstījis Londonas mērs, kas nav tieši saistīts ar izstāšanās procesu, bet tiek uzskatīts par ļoti ietekmīgu politiķi.

“Ir laiks šo vitāli svarīgo jautājumu no politiķu rokām nodot tautas rokās,” viņš paziņojis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.