LU Botāniskajā dārzā notiks Ziemassvētku tirdziņš 0

Pievieno LA.LV

Sestdien, 15.decembrī, no plkst. 10.00- līdz 16.00 LU Botāniskajā dārzā notiks tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Ieeja tirdziņā bez maksas.

Kokteilis
Kāda ir katras zodiaka zīmes slēptā sestā maņa? Vēžiem ir superlaba intuīcija, bet Ūdensvīri domā vairākus soļus uz priekšu
Mājas
Glābiņš karstās naktīs: ģeniālas metodes, kā pāris minūtēs atvēsināt istabu bez kondicioniera
Kokteilis
Jau šonakt! Pirmā vasaras pilnmēness maģija būs īpaši labvēlīga piecām zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Tirdziņā būs iespējams nesteidzīgā noskaņā sarūpēt dāvanas tuviniekiem, kā arī iegādāties Latvijā ražotus labumus svētku galdam. Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāta arī iespēja baudīt sildošus dzērienus un gardus ēdienus uz vietas.

LU Botāniskā dārza āra teritorija un šķūnis, kur notiks Ziemassvētku tirdziņš, pasākuma dienā apmeklētājiem būs pieejams bez maksas – aicinām ieplānot laiku arī nesteidzīgai pastaigai vienā no zaļākajām vietām Pārdaugavā. Ieejas biļetes jāiegādājas tikai Augu māju siltumnīcu apmeklējumam. Plašāk par ieejas biļešu cenām (attiecas tikai uz apmeklētājiem, kas 15.decembrī plānojuši viesoties Augu māju siltumnīcās) iespējams iepazīties šeit: https://www.botanika.lu.lv/nacciemos/ ).
Plašāka informācija: [email protected], [email protected]

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.