foto – Māris Greidāns (bk.lu.lv)

“LU” studenti divās ceturtdaļās apspēlē “VEF Rīga” 0

LBL čempionātā “LU” studenti pret vicečempioniem “VEF Rīga” uzvarēja pirmo un ceturto ceturtdaļu, tomēr uzvarai spēlē ar to nepietika.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 46
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144

Spēles iznākumu izšķīra “VEF Rīga” veiksmīgā otrā ceturtdaļa, tomēr par visu spēli komandu nav par ko slavēt.
“VEF Rīga” par mājas zāli bija izvēlējušies Salaspili. Tā ir vieta, no kuras nebūtu problēmu aizbraukt arī uz spēli Rīgā, tādēļ pilnās tribīnes ir kā ziņa – LBL čempionāts basketbola līdzjutējiem interesē ne mazāk par VTB līgu.

Baltijas basketbola līgā BK “Jēkabpils” izbraukumā Rakverē pēdējā ceturtdaļā atspēlēja deviņu punktu deficītu un ar Rinalds Sirsniņa diviem precīziem soda metieniem pēdējā minūtē izrāva uzvaru ar 83:82. Sirsniņš bija pavisam tuvu “tripple double” – viņam arī astoņas atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Ko Jēkabpils nevarēja paņemt ar precizitāti, to paņēma ar kvantitāti – uzbrukumā izcīnītas 22 atlēkušās bumbas un atkārtota uzbrukuma iespējas.

Divu Latvijas komandu spēlē “Jūrmala/Fēnikss” pamatīgi buksēja uzbrukumā un Kauguros ar 60:73 zaudēja baroniem.

LBL ČEMPIONĀTS
“VEF Rīga” – “Latvijas Unversitāte” 82:74
(18:19, 41:30, 65:53). Labucks 15, Blūms 11, Helmanis 10; Lasenbergs 21, Ginters 15.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
“Jūrmala/Fēnikss” – “Barons” 60:73
(8:15, 21:32, 38:53). Rozītis 15, Elksnis 11, Jeromanovs 10; Jogela 17, Dārgais 16, Freimanis 12.
“Tarvas” – BK “Jēkabpils” 82:83 (16:17, 42:37, 66:57). Beikers 29, Birds 18+10AB; Sirsniņš 19+8AB+9RP, Aleksejevs 13, Stumbris 11.