Foto – AFP/LETA

Lūdz atbalstu Ukrainas bērniem
 0

Lai varētu uzņemt bērnus no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem, organizācija “Alianse “Latvija bez bāreņiem”” lūgusi Labklājības ministrijai palīdzēt ar finansējumu bērnu nogādāšanai uz Latviju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Atklāj, ko tieši tava telefona numura cipari piesaista – bagātību, mīlestību vai prieku
Tas pats notika ar Prigožinu: Kremlī briest kaut kas vēl interesantāks par dumpi vai sazvērestību
“Teica kundzīte, kura brauca bučoties ar Putinu!” Vairas Vīķes-Freibergas sacītais par Stambulas konvenciju izraisa viedokļu viesuļvētru 3
Lasīt citas ziņas

Alianse “Latvija bez bāreņiem” norāda, ka jūlijā pie šīs organizācijās vērsās “Alianse “Ukraina bez bāreņiem”” ar lūgumu pieņemt rehabilitācijai bērnus no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem. Aliansei tika piedāvāts atrast ģimenes, kuras varētu pieņemt bērnus vismaz uz mēnesi morālas rehabilitācijas un palīdzības saņemšanai. Augustā “Latvija bez bāreņiem” pieņēma un izvietoja ģimenēm, kuras vēlējās sniegt palīdzību, 13 bērnus. Septembrī plānots pieņemt vēl 20 bērnu. Vienlaikus organizācijai ir grūtības apmaksāt bērnu atbraukšanu uz Latviju, jo kopējie izdevumi vienam bērnam esot aptuveni 250 eiro.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.