Kokteilis
Dzīvo

Maģiskās eņģeļu stundas no 4. līdz 10. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies0

Foto: Unsplash

Lūgšanas, ko tu lūdz savam Sargeņģelim var izteikt jebkurā mirklī, taču ezotēriķi uzskata, ka katru dienu ir tikai dažas maģiskās eņģeļu stundas, kurās lūgšanas sasniedz dzirdīgas ausis.

Lūgt pēc palīdzības tu vari saviem vārdiem, jo pats galvenais šajā ir būt patiesam un neizlikties – ja tev ir patiešām nepieciešama Visuma palīdzība, nekautrējies to palūgt.

Lūk, maģiskās eņģeļu stundas no 4. līdz 10. jūlijam:

Sestdiena, 4.jūlijs: šajā dienā eņģelim palīdz aizsardzību saviem bērniem un radiniekiem. Lūgšanas izsaki laikā no 8:45 līdz 9:32.

Svētdiena, 5.jūlijs: laikā no 8:36 līdz 9:34 eņģelim palūdz gudrību, kas tev būs nepieciešama, lai risinātu konfliktus darba jautājumos.

Pirmdiena, 6.jūlijs: pirmdien laikā no 6:42 līdz 7:33 palūdz eņģelim, lai tev izdotos veiksmīgi noslēgt nedēļu un izdarītu visu, kas ieplānots.

Otrdiena, 7.jūlijs: eņģelis tev palīdzēs tikt galā ar depresiju un nepatikšanām, ko drūms noskaņojums var raisīt. Palūdz Sargeņģelim palīdzību laikā no 9:22 līdz 10:11.

Trešdiena, 8.jūlijs: šodien palūdz eņģelim laimi privātajai dzīvei, kā arī saticību un cieņpilnas attiecības ar savu mīļoto cilvēku. Lūgšanas izsaki laikā no 10:15 līdz 10:45.

Saistītie raksti

Ceturtdiena, 9.jūlijs: laikā no 10:45 līdz 11:34 palūdz eņģelim, lai viņš palīdz tev tikt galā ar steidzamiem jautājumiem un palīdz atrisināt visādas problēmas, kas jau ilgstoši tevi vajā.

Piektdiena, 10.jūlijs: tikt galā ar dažādām sarežģītām situācijām kā privātajā dzīvē, tā darbā eņģelis tev var palīdzēt laikā no 10:11 līdz 10:57.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Baltkrievijā dzīvību zaudējis protestētājs, vairāki desmiti ievainoti
28 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Mūžībā devies rakstnieks un publicists Artūrs Snips
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Levits aicina izmeklēt Baltkrievijā notikušo prezidenta vēlēšanu procesu
45 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kā atšķiras un sakrīt krievvalodīgo interešu aizstāvju viedokļi? Priekšvēlēšanu duelī “Cīņa par Rīgu” Inna Djeri un Jānis Kuzins 1
1 stunda