TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

Magone Liedeskalna Latgalē atradusi beznosacījuma mīlestību 98

Magone Liedeskalna šovā “Slavenības. Bez filtra” devusies ceļojumā pa Latgali, kur iegriežas arī Aglonas bazilikā. Tur viņa pārdomā savas dzīves likteni, pieskaroties atmiņu stāstam par patēvu un beznosacījuma mīlestību, ko atradusi ārpus ģimenes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Lasīt citas ziņas

“Mana māte un viņas māte Dievam neticēja un nekad lūgties negāja. Es izaugu tā, kā izaugu, ar visu to šausmu stāstu. Man bija divi gadi, kad mūsu ģimenē ienāca patēvs – mammas partneris. No tā brīža es neko citu neredzēju, kā tikai ļaunumu apkārt sev,” ar rūgtumu atminas Magone. Jau iepriekš viņa publiski atzinusi, ka bērnībā regulāri redzējusi vardarbību un dzīvojusi bailēs.

“Laikos, kad studēju universitātē, no Latgales bija daudz studiju biedru. Kāda meitene atveda mani uz šo pusi – Auleju. Tur man bija iespēja pirmo reizi ieiet baznīcā, uzreiz sajutu, ka tieši tas man dzīvē ir trūcis. Tur atradu arī beznosacījuma mīlestību, ko ģimenē nebiju ne redzējusi, ne jutusi.”

CITI ŠOBRĪD LASA
Magone Liedeskalna fotosesijā ar draudzenēm
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.