Foto: ekrānuzņēmums no “ColorPasta” konta vietnē “Facebook”

Makaroni no dārzeņiem? Jā, tas ir iespējams. Stāsts par Arno, kurš biznesam pievērsās pēc smaga notikuma dzīvē 0

Veidi, kā cilvēkiem rodas biznesa idejas ir visdažādākie. Piemēram, Arno Polītis biznesam pievērsās pēc tam, kad izšķīrās no savas sievas un sāka dzīvot divatā kopā ar savu meitiņu, vēsta Latvijas Televīzija.

Reklāma
Reklāma
“Baisi izkāmējusi, pārgurusi, nošņurkusi nelaimes čupiņa!” mammas dalās pieredzē, kādā stāvoklī bērni atbraukuši no Dziesmu svētkiem 163
Kokteilis
Burvīgi pēc dabas! Tie, kas dzimuši šajos datumos, viegli iegūst to, ko vēlas
Veselam
Centies zaudēt svaru, bet nesanāk? Iespējams, tavam organismam trūkst šo 6 vitamīnu, kas var būtiski ietekmēt vielmaiņas darbību
Lasīt citas ziņas

Tajā brīdī viņam radās ideja sākt ražot krāsainus makaronus, kuru sastāvā ir 40% dārzeņu.

Toreiz Arno esot riskējis par 1000%, bet risks esot attaisnojies un tagad viņš nenožēlo, ka no darba ņēmēja kļuvis par uzņēmēju.

Plašāk LTV sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.