Mākslas dienas Rīgā 0

Pievieno LA.LV

Šodien Rīgā sākas un līdz 19. maijam turpināsies viens no gada lielākajiem notikumiem Latvijas mākslas dzīvē – Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) rīkotais starptautiskais festivāls “Mākslas dienas 2013”.

 

Kokteilis
3 zodiaka zīmēm gaidāmais rudens var nest karjeras izrāvienu – ļoti iespējams, ka palielināsies ienākumi
Astoņi “Sadales tīkls” vadītāji gadā izmaksā tikpat, cik 55 elektrotehniķi. Cik nopelna ļaudis, kas šajās dienās mums atgriež elektrību?
“Visticamāk, tika diskutēts tieši par Latviju” – CIP šefa neizziņotā vizīte Maskavā un lidojums caur Rīgu rada dažādas aizdomas
Lasīt citas ziņas

Viena no festivāla aktivitātēm ir tradicionālā Mākslas dienu izstāde “Mākslas dienas 2013. Māk-
slinieka monologs”, kas jau šobrīd skatāma Latvijas Māk-slinieku savienības galerijā. Savukārt Vidzemes tirgū noris starptautiskais māk-slas simpozijs, kurā piedalās mākslinieki gan no Latvijas, gan Vācijas, Slovākijas, Polijas, Lietuvas, Krievijas, kā arī no Igaunijas. Mākslas dienas Rīgā LMS rīko jau kopš 1959. gada, tādējādi sistemātiski veicinot Latvijas mākslas procesus, kā arī padarot Latvijas mākslu un autorus atpazīstamus starptautiskā mērogā. Ikgadējās Mākslas dienu izstādes sniedz izsmeļošu pārskatu par Latvijas māk-slas kopainu šobrīd, iesaistot gan jau pieredzējušus, kā arī topošos māksliniekus.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.