Medības
Cope

Kā aizvadītas “Mammasdabas” 10 gadu jubilejas sacensības0


Spiningošanas sacensības sāksies 29. augustā Lielauces ezera laivu bāzē, Lielauces ezers makšķerniekiem devis labus lomus.
Spiningošanas sacensības sāksies 29. augustā Lielauces ezera laivu bāzē, Lielauces ezers makšķerniekiem devis labus lomus.
Foto: Aldis Sāvičs

Aldis Sāvičs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

2011. gadā uzsāktajām “Mammasdabas” atvērtajām spiningošanas sacensībām šogad desmit gadu jubileja. Jau desmito reizi uz līnijas stāsies amatieru komandas, lai pārbaudītu savus spēkus, zināšanas un varēšanu plēsīgo zivju dancināšanā – spiningošanā.

Pa šiem gadiem šajās sacensībās rūdījumu guvuši daudzi jauni copētkāri puiši, un tas viņiem noder gan atpūtā pie dabas kopā ar ģimeni, gan ņemot dalību citās, augstākas raudzes sacensībās Latvijā.

Šajos deviņos gados, kas šķiet aiztraukušies vēja spārniem, sacensībās piedalījušies dažāda vecuma zivjmīlīši, sākot ar deviņgadīgiem puišeļiem, kuriem agrā rīta celšanās rieš asaras acīs, gan beidzot ar sirmiem vīriem, kuri arī šeit atraduši savu prieku un patikšanu.

Pavisam maz bijis tādu komandu, kas šeit nebūtu atgriezušās vairākus gadus pēc kārtas. Bet ar prieku, jāteic, ka mums ir arī savi veterāni, kuri sacensībās piedalīsies jau devīto reizi.

Diemžēl Covid-19 sakarā šīs sacensības pavasara startu nepiedzīvoja. Tagad, kad situācija Latvijā normalizējusies, pienācis laiks dot startu šīm tik ļoti iecienītajām sacensībām. Lūgums sacensību dalībniekiem strikti ievērot visus ar šo sērgu saistītos noteikumus un ierobežojumus, būsim disciplinēti un likumpaklausīgi, kā jau tas pienākas īstiem makšķerniekiem.

Paredzēts, ka sacensības sāksies augusta pēdējā sestdienā Lielauces ezera laivu bāzē un turpināsies septembrī saīsinātā (Četri posmi) veidā. Sacensībās piedalās komandas no visiem Latvijas novadiem.

Līdzi jābūt viedtālrunim, fotoaparātam vai cita veida kamerai. Komandas var piedalīties visā sacensību tūrē visos ezeros vai atsevišķās sacensībās kādā no ezeriem. Komandas sastāvā ir viena laivas ekipāža ar diviem dalībniekiem katrā. Komandām piesakoties, jāiemaksā dalības maksa.

To var iemaksāt bankas kontā, dalības maksa piecdesmit eiro no katras komandas par vienu sacensību dienu vienā ezerā. Ja komanda piedalās sacensību kopvērtējumā (visos četros posmos) un iemaksā dalības maksu par visām četrām sacensību dienām pirms pirmā posma, dalības maksa – simt astoņdesmit eiro.

Saistītie raksti

Lūgums sazināties ar organizatoriem, sākot no šā gada 10. augusta plkst. 10 (tālr. 26555501) pirms dalības naudas iemaksāšanas, jo sacensību dalībnieku skaits ir ierobežots, ko nosaka ezeros esošo laivu skaits. Priekšroka būs komandām, kuras pirmās pieteikušās, veikušas iemaksu un reģistrējušās dalībai sacensībās.

Ja arī tu, makšķerniek, vēlies piedalīties un izjust sacensību garu sacensībās, kas notiek, humāni atlaižot katru zivi un nenodarot kaitējumu dabas resursiem, seko informācijai mājas lapā www.mamadaba.lv sadaļā “Atpūta” “Spiningošanas čempionāts”. Būs jaukas balvas! Tiekamies!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Veselam
“Jā, Covid-19 ir bīstams, bet tas ir pārspīlēts,” uzskata Apinis 33
8 stundas
IF
Imants Frederiks Ozols
Pasaulē
“Tas ir rets notikums!” Otrdien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Makrons kopā ar kundzi Brižitu
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Uhaņā saražotais draņķis ir izrādījies no aplam izturīga materiāla taisīts.” Egila Līcīša feļetons 2
2 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Nepamodās no narkozes: zobārsta krēslā nomirst deviņus gadus veca meitenīte 2
6 stundas
LE
LETA
Veselam
No jaunatklātajiem Covid-19 inficēšanās gadījumiem lielākā daļa reģistrēti vienā pilsētā
8 stundas