LETA

Marokāņu bokseris Rio arestēts par seksuālu uzbrukumu un nevarēs piedalīties Olimpiādē 0

Pievieno LA.LV

Marokāņu bokseris Hasans Sāda arestēts par seksuāla rakstura uzbrukumu divām sievietēm no Riodežaneiro olimpisko spēļu personāla, kas viņam liegs startēt Olimpiādē, piektdien pavēstījusi policija.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Nosauktas pasaules drošākās un bīstamākās valstis 2026. gadā – Latvija ieņem negaidītu vietu
Lasīt citas ziņas

Pašlaik 22 gadus vecais Sāda aizturēts olimpiskajā ciematā, turklāt policijas izplatītajā paziņojumā pieminēta arī izvarošana, taču pēc Brazīlijas likumdošanas tā attiecināma arī uz zemāka līmeņa seksuāla rakstura pārkāpumiem.

Marokas sportists tika aizturēts piektdien, bet seksuāla rakstura pārkāpumus pret sievietēm, kuras olimpiskajā ciematā strādā par viesmīlēm, viņš veica trešdien.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sagaidāms, ka Sāda, kamēr tiek veikta izmeklēšana, būs aizturēts 15 dienas, kas liegs viņam dalību Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Marokānim sestdien bija iecerēta pirmā cīņa svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

Sāda pērn izcīnīja bronzas medaļu Āfrikas Konfederāciju čempionātā.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam. Latvijas izlases pieteikumā dalībai sacensībās ir 33 sportisti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.