Publicitātes foto

Mārtins publicējis jaunu nodaļu sāgā “Dziesma par ledu un uguni” 0

Amerikāņu rakstnieks Džordžs Mārtins savā mājas lapā publicējis jaunu nodaļu no grāmatas “Ziemas vēji”, kas ir priekšpēdējā grāmata sāgā “Dziesma par ledu un uguni”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Lasīt citas ziņas

Mārtins bija solījis izlaist jauno sāgas daļu jau uz seriāla “Troņu spēles” jaunās sezonas sākumu, bet kārtējo reizi nokavējis paša apsolīto termiņu.

Iepriekš rakstījām, ka Džona Snova lomas atveidotājs Kīts Haringtons izteicis savu viedokli par sava varoņa tālāko likteni, kā arī devamājienu par īstajiem Džona Snova vecākiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.