Foto: TASS/Scanpix/LETA

Māte ar trīs bērniem paliek uz ielas 42

Postošs ugunsgrēks atņēmis pajumti kādai mātei ar trim bērniem. Ugunsgrēkā izdedzis dzīvoklis un sadegusi visa iedzīve. Ugunsgrēks izcēlies pēkšņi un liesmas izplatījās tik ātri, ka ģimene nepaspēja glābt pat vērtīgākās mantas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

“Tā nu mēs ēdām kā divi bomži,” Līga pastāsta par nepatīkamo pārsteigumu Āgenskalna tirgū
Vēl viens pārliecinošs Lavrova paziņojums par ASV miera plānu: lūk “svētais septītnieks”
Eksperti ir nosaukuši 9 automašīnas, no kurām vajadzētu izvairīties pensionāriem
Lasīt citas ziņas

Ugunsnelaimi ģimene konstatēja, atgriežoties mājās pēc desmit minūšu prombūtnes. Sākotnēji nekas nav liecinājis par ugunsgrēka izcelšanos. Tikai atverot istabas durvis, māte pamanījusi draudīgo situāciju – viņa uzreiz ar bērniem metusies ārā.

Sieviete pastāsta, ka ugunsdzēsēji atbraukuši ļoti ātri un paspējuši no ugunsnelaimes paglābt kaimiņus, jo liesmas draudēja izplatīties tālāk.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ugunsnelaimē cietusī pateicas visiem, kas ziedoja apģērbu un sadzīvei nepieciešamās lietas. Tāpat viņa saka lielu paldies policistiem, kas iedeva 30 eiro.

Plašāk “Degpunktā” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.