Vladimirs Putins. AP/LETA

Mediji: Putina doktora disertāciju sarakstījis universitātes rektors 0

Pievieno LA.LV

Krievijas prezidenta Vladimira Putina doktora disertāciju ekonomikā sarakstījis Sanktpēterburgas Kalnrūpniecības universitātes rektors Vladimirs Ļitviņenko, intervijā “Radio Brīvā Eiropa”/”Radio Brīvība” (“Radio Free Europe”/”Radio Liberty” (RFE/RL) paziņojusi Ļitviņenko meita.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
Kokteilis
Visi Sipeniecei jautā, kas noticis ar viņas veselību. Beidzot radio personība atklāj patiesību
Kokteilis
5 lietas, kas Latvijā ir labākas nekā jebkur citur pasaulē – tām nav konkurentu
Lasīt citas ziņas

Olga Ļitviņenko apgalvo, ka vairākas augsta ranga amatpersonas pirkušas no viņas tēva diplomus, tostarp bijušais Krievijas premjerministrs Viktor Zubkovs.

Olga Ļitviņenko pameta Krieviju pirms septiņiem gadiem pēc konflikta ar tēvu. Pašreiz viņa dzīvo Polijā, ziņoja RFE/RL.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa sacīja, ka tēvs pats personiski uzrakstījis Putina disertāciju.

“1997.gada vasarā uz mūsu vasarnīcu tika atvests fotokopētājs, un mans tēvs paņēma atvaļinājumu. Putins nekad neapmeklēja mūsu vasarnīcu, nekad nekonsultējās ar manu tēvu par disertāciju (..). Visu darbu uzrakstīja mans tēvs,” intervijā radiostacijai sacīja Olga Ļitviņenko.

Putins tolaik strādāja prezidenta Borisa Jeļcina administrācijā.

Olga Ļitviņenko sacīja, ka viņas tēvs nav prasījis Putinam samaksu par disertāciju, bet tas bijis pakalpojums par Putina atbalstu cīņā par rektora vietu. Viņas tēvam arī bijuši biznesa darījumi ar Putinu.

Saskaņā ar žurnāla “Forbes” datiem Vladimirs Ļitviņenko 2017.gadā atradās 122.vietā 200 bagātāko Krievijas uzņēmēju sarakstā.

Putins aizstāvēja disertāciju ekonomikā 1997.gadā, vēsta vietne “niezalezna.pl”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.