Kokteilis
Apbrīno

Meganas Mārklas tēvs: “Es drīz nomiršu, bet nevienam tas nerūp!”0

Foto: REUTERS (LETA)

Tomass Mārkls ir Saseksas hercogienes un prinča Harija sievas Meganas Mārklas tēvs. Šajās dienās viņš atkal vērsies pie britu preses cerībā, ka tas palīdzēs viņam atjaunot attiecības ar meitu.

Vīrietis cieš no tā, ka nespēj sazināties ar savu meitu un vienīgais viņa “saziņas” avots esot mediji. “Es drīz nomiršu,” – Meganas tēvs lūdz meitai piedod viņam. Kā ziņo izdevums “The Mirror”, Tomass Mārkls apgalvo, ka varētu mirt jau tuvākajā laikā, sakarā ar to, ka nespēj nodibināt kontaktu ar savu meitu. 74 gadu vecais vīrietis, kurš nesen pārcietis sirds operāciju, vairāk par visu pasaulē vēlas, lai ģimenē atkal iestātos miers un izlīgums.

“Man bija sirds lēkme, taču tas, šķiet, nevienam nerūp! Es drīz nomiršu. Es vēlos dzirdēt un satikt savu Meganu pirms tam, kā manis vairs nebūs,” – Tomass teicis izdevumam “The Sun”.

Viņš tāpat arī sacījis, ka personīgais Meganas telefona numurs vairs nav pieejams, bet Kensingtonas pils darbinieki neatbild uz viņa atstātajiem ziņojumiem. Tuvs Tomasa Mārkla draugs žurnālistiem pastāstījis, ka viņa vecais cīņu biedrs ir bēdu nomākts un nesaprot, kāpēc Megana tā ar viņu ir izrīkojusies.

Tomass netic meitas laimei!

Neskatoties uz to, ka Mārkls visvairāk pasaulē sapņo izlīgt ar meitu, viņš aizvien turpina pārliecināt visu pasauli, ka viņa meita šajā laulība ir nelaimīga. Spriežot pēc viņa sacītā, Megana arī nemaz nav priecīga par jauno statusu, par ko liecinot viņas “izmocītais” smaids daudzās fotogrāfijās. “Es domāju, ka Megana ir iebiedēta. Es to redzu viņas acīs. Es to redzu viņas sejā un smaidā. Es esmu redzējis, kā viņa smaida. Tas nav viņas smaids. Man nepatīk tas, ko es redzu šobrīd,” – viņš sacījis presei. Viņš arī piebildis, ka Megana ir “spiesta” maksāt pārāk augstu cenu par pievienošanos karaliskajai ģimenei.

Thomas Markle says he may die soon and fears Meg and Harry shunning him . Thomas Markle is making an extraordinary public plea for his daughter to contact him — because he fears he may not have long to live. Thomas, 74 next month, believes he has been shunned for almost two months for staging paparazzi snaps and speaking publicly about Meghan. He told The Sun on Sunday: “I had a heart attack, doesn’t anybody care? I could actually die soon. Does she want this to be the last thing we’ve said to each other?” – He went on: “It is probably the longest time I have gone without speaking to her ever. – “I just want to clear the air and tell her how proud I am of her. Thomas Markle said: ‘I had a heart attack, doesn’t anybody care? I could actually die soon. Does she want this to be the last thing we’ve said to each other?’ – “If I had one message for her it would be that I’m sorry for anything that went wrong. – “I’d like to put our differences behind us and get together. – “I miss you very much.” – Speaking as he opened up his family album, Thomas said he has been unable to reach Meghan, 36, over the phone from his seaside home in Mexico — while a staff member at Kensington Palace will not answer his texts. . Via The Sun #thomasmarkle #meghanmarkle #akoredeonline

A post shared by Korede (@akoredeonline) on

Kāpēc Megana nesazinās ar tēvu?

Pirmo skandalozo intervija ar britu medijiem Tomass Mārkls sniedza tikai nedēļu pirms Meganas un prinča Harija kāzām. Tajā viņš nokritizēja visus meitas topošos radiniekus un par karalisko ģimeni izteicās ne pārlieku glaimojoši. Par šiem vārdiem, kā tiek ziņots, Tomass Mārkls esot saņēmis krietnu summiņu. Uzreiz pēc šī skandāla Tomass nokļuva slimnīcā, kur viņam tika veikta sirds operācija, kā rezultātā viņš neieradās uz kāzām meitai šajā svarīgajā dienā.
Pēcāk Tomas nokritizēja karalieni Elizabeti II par to, ka viņa grasās tikties ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, kas tāpat nepatika ne Meganai, ne karaliskajai ģimenei.
Nemitīgā Tomasa “gānīšanās” presē, kā noprotat, nevairo karaliskās ģimenes slavu un nepaaugstina Meganas eputāciju. Nav pārsteidzoši, ka šobrīd Megana cenšas izvairīties no kontaktēšanās ar savu tēvu. Tāpēc ļoti iespējams Tomass šobrīd ir sācis runāt par savu drīzu nāvi, iespējams, cerot uz to, ka Meganas sirds atvērsies.
Aplūkojot neskaitāmas fotogrāfijas, kurās redzams karalienes Elizabetes II mazdēls princis Čārlzs ar sievu Meganu, diez vai varētu teikt, ka viņai šī savienība sagādā kādu diskomfortu. Megana Mārkla izskatās laimīga!

Foto: AFP (LETA)
Foto: AP (LETA)
Foto: AP (LETA)
Foto: AFP (LETA)
Foto: EPA (LETA)
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.