Foto – AFP/LETA

Merkele norāj Putinu 0

Pievieno LA.LV

Vācijas kanclere Angela Merkele norājusi Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kurš ieradies vizītē Vācijā sakarā ar Krievijas biznesa dienu rīkošanu Hannoveres gadatirgū, par vēršanos pret nevalstiskajām organizācijām un kratīšanām NVO birojos.

 

Kokteilis
Šīs profesijas patiešām eksistēja padomju laikos: tagad tās daudziem atgādina absurdu komēdiju
“Kad ieraudzīju, iepletu acis!” Pircēji diskutē par jaunajiem “Lidl” produktiem; tādus nekur citur iegādāties nav iespējams
Kokteilis
Sievietes ar šiem vārdiem bieži dēvē par eņģeļiem: viņas iedvesmo, nomierina un vienmēr atbalsta
Lasīt citas ziņas

Atklājot Hannoveres gadatirgu, Merkele teica, ka Vācija ir gatava atbalstīt Krievijas valdību tās centienos ieviest inovācijas un dažādot ekonomiku, taču piebilda, ka Krievijas ekonomikas attīstībai līdz ar dabas resursiem vajadzīga pilsoniskā sabiedrība.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.