Miķelim Rēdliham otrie vārti šosezon 1

Latvijas hokejists Miķelis Rēdlihs pirmdien guva vārtus, taču viņa pārstāvētā KHL vienība Jaroslavļas “Lokomotiv” izbraukumā pēcspēles metienos ar 1:2 zaudēja Mitišču “Atlant”.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos
Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 17
Ojārs Rubenis: “Tikai debilu cilvēku apziņā var būt tāda sajūta, ka mēs varam braukt pa tādiem ceļiem un tādām Rīgas ielām…” 112

Rēdlihs mača 30. minūtē izvirzīja savu komandu vadībā, taču pēdējā periodā mājinieki panāca izlīdzinājumu un vēlāk arī bija pārāki bullīšos. Latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 15 minūtes un piecas reizes meta pa vārtiem.  Viņam šie bija otrie vārti šosezon aizvadītajos 24 mačos.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Lokomotiv”, kas bija uzvarējuši iepriekšējos četrus mačus pēc kārtas, ar 43 punktiem 29 spēlēs ir astotie, bet “Atlant” ar 35 punktiem ir 11.pozīcijā.