Foto – Edijs Pālens/LETA

Ministrei aizdomas, ka vecāki vasarā ļaunprātīgi izmanto slimības pabalstus 0

Pievieno LA.LV

Labklājības ministrei Ramonai Petravičai (KPV LV) radušās aizdomas, ka vecāki vasaras mēnešos “uz bērnu rēķina” ļaunprātīgi izmanto slimības pabalstus.

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
VIDEO. “Armija pavērsīs savus ieročus pret Kremli!” Krievijas bruņoto spēku veterāns izvirzījis ultimātu Putinam 98
Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Lasīt citas ziņas

Kā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja ministre, izmaksāto slimības pabalstu skaits nemitīgi aug, īpaši pieaug mazo bērnu saslimšanas gadījumu skaits vasarā, kad ir slēgti bērnudārzi.

Pēc ministres sacītā, pastāv jautājums, kādēļ šo pabalstu skaits pieaug tieši šajā laikā. “Acīmredzot arī vecākiem nav, kur šos bērnus likt. Un tas, iespējams, tiek izmantots kā papildu apmaksāts atvaļinājums,” sacīja Petraviča.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa gan atzina, ka šis jautājums vēl ir jāanalizē kopā ar veselības ministri.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.