Kokteilis
Stilo

Modes profesionāļi un eksperti tiksies vērienīgākajā skaistuma pasākumā0

Publicitātes foto

No 22. līdz 24. martam universālveikalā ELKOR PLAZA norisināsies viens no nozīmīgākajiem Latvijas skaistuma industrijas notikumiem – EXPO BEAUTY MEETUP 2019. Tā organizatori nosauca galvenos dalībniekus un pastāstīja, kādi šovi un meistarklases šajā pasākumā sagaida rīdziniekus un galvaspilsētas viesus.

„Mēs atkal piedāvājam beauty laukumu  mūsdienīgā interaktīvā formātā, lai patērētājiem atvieglotu “sava” profesionāļa vai kosmētiskā zīmola izvēli. EXPO BEAUTY MEETUP 2019 laikā būs iespēja neformālā gaisotnē notestēt interesējošo produkciju, kā arī redzēt speciālistus tieši darbā. Savukārt kompāniju un lektoru saraksts šoreiz patiešām ir ievērības cienīgs,” pastāstīja EXPO BEAUTY pārstāve Alīna Beļenkina.

EXPO BEAUTY MEETUP 2019 galvenie lektori ir starptautiskās klases speciālisti. Viņi iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm skaistuma industrijas jomā un dalīsies ar skatītājiem savā profesionālajā pieredzē.

Meikapa skolas-studijas BELKA dibinātāja un pasniedzēja Ella Bačarova pastāstīs, kā uzklāt perfektu meikapu, bet vizāžiste no Francijas Annas Jazelle meistarklasē skaidros, kādas ir  meikapa nianses dažādu ādas toņu īpašniecēm.

Publicitātes foto

Top kolorists no Erevānas, Wella Professionals Baltic Trend Vision Awards 2018 bronzas godalgas ieguvējs Eduards Kazarjans kopā ar bizīšu frizūru meistari Diānu Greiži rādīs, kā var ātri izveidot ideālu matu sakārtojumu. Šīs zināšanas noderēs ikvienai skaistā dzimuma pārstāvei!

Vizāžistes, frizūru stilistes, starptautisku konkursu laureātes un Latvijas publikai pazīstamās Jūlijas Mongolkas meistarklasē uzzināsiet, kā veidot meikapu koķetajā pin-up stilā.

No kosmētikas zīmoliem šogad piedalās Victoria Crown, Studio Belle (Mediblock), Mimiko, Mirra Lux, Beauty Jar, Wycon, Micabella Cosmetics, POSH, Nanoasia, Beauty Imagine Space, CANNI, kā arī Beautiful Face Forever permanentā meikapa profesionāļi.

Estētiskās medicīnas un veselības nozari EXPO BEAUTY MEETUP 2019 pārstāvēs speciālisti no ERA ESTHETIC, Panacea Pro, IPRF Klīnika, Aiwa Clinic, Biofarmacija (Christina), Agetis Supplements.

Tie, kas interesējas par atveseļošanās jautājumiem, varēs apmeklēt lekcijas par mūsdienu estētiskās un reģeneratīvās medicīnas iespējām.

Publicitātes foto

Kompānija Gopestetik, kas Baltijas valstīs pārstāv ekskluzīvu kosmetoloģisku zīmolu Gold Collagen, piedāvā noklausīties dermatoloģes Lauras Valeines lekciju par zelta kolagēnu – īstu  jaunības un skaistuma eliksīru no Japānas.

Klīnikas Panacea Pro sporta ārste un nutricioloģe Larisa Golubeva stāstīt par intervālu hipoksiskajiem treniņiem, kas palīdz ne tikai attīstīt organisma aerobās spējas, bet arī adaptēt to paaugstinātas slodzes apstākļos.

Šogad beauty laukums pulcēs gandrīz 50 Latvijas un ārvalstu skaistuma industrijas pārstāvjus: pasākuma viesi varēs iepazīties ar estētiskās medicīnas jaunumiem un izmēģināt aparātu procedūras, konsultēties ar speciālistiem veselības jautājumos, iezīmēt permanentā grima skici, pirmie notestēt, salīdzināt un iegādāties profesionālās un dekoratīvās kosmētikas jaunumus par izdevīgu cenu, kā arī piedalīties meistarklasēs un profesionālu vizāžistu, frizieru un manikīra meistaru šovos.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.