Publicitātes foto

Modes zīmols COS izziņo sadarbību ar arhitektu Artūru Mamo – Manī 0

Šogad Milānas Dizaina nedēļā COS piedāvās digitāli konstruētu arhitektonisku instalāciju, ko veidojis franču arhitekts Artūrs Mamo-Manī (Arthur Mamou-Mani) savā vārdā nosauktajā studijā. Šis ir jau astotais gads pēc kārtas, kad Londonas modes zīmols piedalās Salone del Mobile, un zīmola pirmā sadarbība ar Mamo-Manī.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Mamo-Manī gaidāmā instalācija iztēlojas dizaina, tehnoloģiju un materiālu inovāciju nākotni, lai radītu ēterisku ceļojumu; tā izmanto strukturālu formu, ievedot skatītāju no 16. gadsimta Palazzo Isimbardi pagalma tuvējā angļu dārzā, tādējādi apvienojot arhitektūru un dabas pasauli. Izveidotā taka ir konstruēta no 3D drukā veidotiem bioplastmasas moduļiem, kas iegūti atvērtā pirmkoda programmatūrā, kura pielieto parametrisku dizainu: algoritmisks process, kas nodrošina strukturālu atbilstību un optimālu materiālu izmantošanu.

COS iedvesmojas no veida, kādā Mamo-Manī darbi atklāj jaunas dizaina iespējas. Pārdomātā atjaunojamo materiālu un tehnoloģiju izmantošana ir radījusi jaunu valodu, kas ir futūristiska, vienlaikus rodot atsauces tradicionālajā amatniecībā. Inovācijas iedvesmo mūsu darbu un pasaules uzskatu, tāpēc ar lielu prieku piedāvāsim šo novatorisko projektu Milānā,” norāda COS radošā direktore Kārina Gustavsone (Karin Gustafsson).

CITI ŠOBRĪD LASA

Artūrs Mamo-Manī stāsta par instalāciju: “Mūsu darbs iedziļinās arhitektā kā radītājā un holistiskajā dizaina procesu pieredzē. Ceru, ka lielapjoma 3D drukas kombinācija ar bioloģiskas izcelsmes materiāliem un atvērtā pirmkoda parametrisko rīku sniegs ieskatu nākotnē un demonstrēs šīs digitālās prasmes iespējamo pozitīvo ietekmi uz pasauli.”

Instalācija būs apskatāma no 2019. gada 9. līdz 14. aprīlim, Milānā, Palazzo Isimbardi, Corso Monforte 35, 20122 Milan, vēsturiskā ēkā, kas celta 16. gadsimtā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.