Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

Motociklists gūst traumas, nobraucot no ceļa un nokrītot no kraujas 0

Vidzemē smagas traumas guvis kāds motociklists, nobraucot no ceļa un nokrītot no 1,5 metrus augstas kraujas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Veselam
“Iestājas slimnīcā ar metastātisku resnās zarnas vēzi, kuru kā hemoroīdus “ārstējusi” kaimiņiene!” Profesors nobažījies par sabiedrības bezatbildību
RAKSTA REDAKTORS
“Cik ilgi šo tolerēsim Vecrīgā?” Rīdzinieci sadusmo uz ielām tirgoto preču sortiments
Kokteilis
Mūsdienās daudzi pat nav dzirdējuši par šiem PSRS laiku mācību priekšmetiem: 7 aizmirstas “disciplīnas”
Lasīt citas ziņas

Mediķi 39 gadus veco vīrieti nogādājuši slimnīcā ar mugurkaula traumu, kakla skriemeļu traumu un ribu lūzumiem.

Toties Pierīgā, Ādažu pusē, 51 gadu veca sieviete ar motociklu iebraukusi sienā, gūstot nopietnas galvas traumas un ciskas kaula lūzumu, bet Rīgā kāds 28 gadus vecs vīrietis kritis, braucot ar mopēdu. Mediķi viņu nogādājuši slimnīcā ar ribu lūzumu un iekšējo orgānu traumām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1063 izsaukumiem, no kuriem 261 bija saistīts ar dažāda veida traumām un negadījumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.