Mudina atvērt tirgu Moldovas vīniem 0

Pievieno LA.LV

Eiropas Komisija piedāvā atvērt Eiropas Savienības tirgu Moldovas vīnu importam, lai atvieglotu grūtības, ko piedzīvo Moldova, eksportējot vīnu uz tās ierastajiem tirgiem.

 

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

“Pilnīgi atvērts ES tirgus Moldovas vīniem laikā, kad moldoviešu zemnieki ir grūtībās, parāda, ka ES īsteno ne tikai veiksmīgu ekonomiskās integrācijas projektu, bet ka te pastāv arī vienotība,” uzsvēra ES lauksaimniecības un lauku attīstības komisārs Dacians Ciološs. 2013. gada jūnijā ES un Moldova noslēdza sarunas par sadarbības nolīgumu, paredzot tirdzniecību, kas ekonomiski integrēs Moldovu ES. Nolīgumu iecerēts parakstīt Austrumu partnerības samita laikā novembrī Viļņā.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.