Sputnik/Scanpix

Muižnieks tēmē uz Phjončhanu 0

Starptautiskās biatlona federācijas (IBU) kausa izcīņas pirmā posma otrajās sacensībās Šūšēnā (Norvēģija) Oskars Muižnieks desmit kilometru sprintā sašāva visus desmit mērķus un 128 dalībnieku konkurencē ieņēma 16. vietu, kvalificējoties Pasaules kausa izcīņai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 399
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Finišā viņš no mājinieka Tarjeija Bē atpalika par minūti un 23,6 sekundēm. Aleksandrs Patrijuks šautuvē kļūdījās vienu reizi (45. v.), Ilmārs Bricis – četras (77. v.), Roberts Slotiņš – sešas (109. v.).

“LA” jau ziņoja, ka Andrejs Rastorgujevs pirmajā Šūšēnas sprintā finišēja 24. vietā. Dāmu sacensībās Baiba Bendika ar attiecīgi četrām un vienu kļūdu ierindojās 35. un 17. vietā. Pasaules kausa izcīņa šajās dienās ar sacensībām jauktajā stafetē sākusies Estešundā (Zviedrija), taču Latvijas biatlonistiem pirmie starti būs tikai trešdien un ceturtdien klasiskajās 15 un 20 kilometru distancēs.