Mumbajā sabrukušās mājas drupās atrasti kopumā 60 bojāgājušie 0

Mumbajā piektdien sabrukušās piecstāvu dzīvojamās mājas drupās glābēji atraduši kopumā 60 bojāgājušos un beiguši meklēšanas operāciju, jo visi pazudušie atrasti, svētdien paziņojušas amatpersonas.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka no gruvešiem dzīvi izvilkti 33 cilvēki, pēdējais no viņiem atrasts sestdienas pēcpusdienā.

Kā vēsta Indijas mediji, māja celta pirms aptuveni 30 gadiem un bijusi reģistrēta steidzami remontējamo ēku sarakstos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saistībā ar notikušo aizturēts viens cilvēks, paziņojis Mumbajas policijas komisāra vietnieks Tanadži Gadge. Kā vēsta ziņu aģentūra “The Press Trust of India”, tas ir kāds uzņēmējs, kurš bija veicis nelikumīgu pārbūvi ēkas pirmajā stāvā. Jau iepriekš ziņots, ka pret viņu bijusi iesniegta sūdzība.

Vietējās amatpersonas pastāstījušas, ka Mumbajas pašvaldībai piederošajā ēkā dzīvoja 22 ģimenes.

Pēdējo mēnešu laikā Mumbajā vai tās apkaimē sabrukušas vēl piecas dzīvojamās ēkas. Aprīlī šādā nelaimē dzīvību zaudēja 74 cilvēki.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.