Mūrniece: Krievijas pusē ir bailes no protestiem par prezidenta vēlēšanu leģitimitāti 55

Vai Baltijas valstis pieļaus, ka mūsu teritorijā Krievijas vēstniecībās tiks balstos par Putinu? “Es domāju, ka šobrīd visas trīs Baltijas valstis vēl meklē veidu ko darīt un kā darīt,” skaidro Saeimas deputāte Ināra Mūrniece TV24 raidījumā “Ziņu top”.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

“Jā, protams, Krievijas Valsts vēstniecība Latvijā, tā ir Krievijas Valsts teritorija un tas būtu jāņem vērā. Bet kāpēc Krievija nāca ar šo demaršu un kāpēc pilnvarotie lietveži mūsu ārlietu ministrijas cilvēki apmainījās ar šiem paziņojumiem? Kur tad ir tā lielā sāpe un tas lielais uztraukums?” jautā Mūrniece.

Viņa skaidro: “Caur rindiņām tīri labi var nolasīt, ka patiesībā bailes vai bažas Krievijas pusē ir pret protestiem par šo vēlēšanu leģitimitāti. Par to, ka blakus vai netālu  no Krievijas vēstniecības Latvijā būs spilgti plakāti, būs cilvēku izteikumi, varbūt viedokļa paušana dažādās aktīvās formās.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs esam demokrātiska valsts. Mēs esam un būsim vienmēr demokrātiska valsts un šādas izpausmes es neredzu pamata ierobežot vai aizliegt. Tieši otrādi, tā ir pilsoniska aktivitāte. Un mūsu cilvēkiem ir tiesības pateikt ko viņi domā par šīm vēlēšanām, kur jau šobrīd dažādi eksperti no dažādām valstīm neslēpti saka, ka prognozē 80% iznākumu par labu Putinam.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.