Foto: Zuma Press/Scanpix/LETA

Musolīni mazmazdēls kandidēs EP vēlēšanās 0

Pievieno LA.LV

tālijas diktatora Benito Musolīni mazmazdēls Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās gatavojas startēt nelielas galēji labējas partijas sarakstā, otrdien vēsta vietējie mediji.

Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
TV24
Armands Puče: “Skaidrs, ka tas ir sarunāts “veikals”! Bet vai jūs domājat, ka visi Latvijā ir muļķi?”
TESTS. Tikai cilvēki ar laucinieka DNS spēs iegūt 80% šajā lauku gudrību testā
Lasīt citas ziņas

Laikraksts “Il Messaggero” ziņo, ka 50 gadus vecais bijušais zemūdenes jūrnieks Kaijo Džūlio Čezāre Musolīni startēs partijas “Fratelli d’Italia” (“Itālijas brāļi”) sarakstā.

“Daudzi cilvēki vēlas iekļaut Musolīni sarakstā,” laikraksts citē kandidāta teikto.
CITI ŠOBRĪD LASA

Argentīnā dzimušajam Musolīni nav politiskas pieredzes, bet, kā viņš skaidroja laikrakstam, “es, saprotams, esmu elpojis politiku visu dzīvi”.

Laikrakstam “Il Fatto Quotidiano” viņš sevi raksturoja kā “postfašistu, kurš uz šīm vērtībām raugās neideoloģiskā veidā”.

Viņš skaidroja, ka par kandidātu izraudzīts nevis uzvārda, bet vārdu pēc, kas ir vārdu “Gajs Jūlijs Cēzars” forma itāļu valodā, kā arī pienākuma apziņas un starptautiskās pieredzes dēļ.

Ievēlēšanas gadījumā Musolīni sola “aizstāvēt nacionālās intereses ar savu rīcību un balsojumiem” atbilstoši “Fratelli d’Italia” nacionālistiskajai nostājai.

Partija pērn Itālijas parlamenta vēlēšanās izcīnīja 4,4% balsu.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.