Foto: Gatis Dieziņš/AIZSARDZĪBAS MINISTRIJA

Veikli izķer pārkāpējus mūsu robežsargi 0

Aizvadītajā diennaktī Valsts robežsardze (VRS) uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 46 likumpārkāpējus, aģentūru LETA informēja VRS.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
Eiropas Savienība “piegriež skābekli” Putina režīmam! Krievijai gaidāmi lieli zaudējumi
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Lasīt citas ziņas

Uz ārējām robežām konstatēti 22 robežpārkāpēji. Ventspils ostā konstatēts viens Lietuvas pilsonis, kurš robežsargiem uzrādīja viltotu Lielbritānijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Par viltotu dokumentu izmantošanu sākts kriminālprocess. Kriminālprocesa gaitā viltotais dokuments izņemts.

Silenes un Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Krievijas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas un vienam Uzbekistānas pilsonim, jo ārzemnieks nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi. Personas atgriezta uz izceļošanas valsti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 13 ārzemniekiem.

Grebņevas un Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti astoņi Ukrainas un pieci Uzbekistānas pilsoņi, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstīs. Lietvedība trīs Uzbekistānas pilsoņu administratīvā pārkāpuma lietās netika sākta, pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti trīs personām – vienam Lietuvas, vienam Igaunijas un vienam Indijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu 20 personām – septiņiem Baltkrievijas, trīs Latvijas, trīs Krievijas, vienam Francijas, vienam Kazahstānas, vienam Moldovas, vienam Kirgizstānas, vienam Ukrainas un vienam Vācijas pilsonim.

SAISTĪTIE RAKSTI