Foto: pexels.com

Mūžīgais skaistums: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas gandrīz nemaz nenoveco 0

Katrai zodiaka zīmei ir sava planēta, kas ir tās aizbildnis. Jo lielāka ir šo planētu ietekme, jo piepildītāks, laimīgāks un enerģiskāks ir cilvēks. Un, jo vairāk mūsos enerģijas un dzīvesprieka, jo labāk mēs arī izskatāmies.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Astrologi apgalvo, ka šiem 5 zodiaka zīmju pārstāvjiem izdodas saglabāt jauneklīgu izskatu daudzu gadu garumā:

Dvīņi

Šie cilvēki pēc dabas ir aktīvi, un nevar ciest „sēdēt uz vietas“. Fiziskā kustība, jauni projekti, aizraujoši plāni un pārdroši sapņi – tas viņiem dāvā pozitīvas emocijas. Šī iemesla dēļ Dvīņi ilgi, ilgi saglabā savu iekšējo un arī ārējo jaunību. Savam ārējam izskatam dažkārt gan pievērš pārlieku lielu vērību, kas īpaši kaitinoši var šķist apkārtējiem.

Mežāzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Mežāži bērnībā mēdz būt neglītie pīlēni, taču ar katru gadu viņš kļūst aizvien skaistāki. Daudzējādā ziņā tas notiek pateicoties tam, ka viņi nemaz nav ieciklējušies uz savu ārējo izskatu (atšķirībā no Dvīņiem). Galvenais viņiem ir būt harmonijā ar sevi un apmierinātiem ar dzīvi.

Jaunava

Jaunavas izkrāšņo dabiskais skaistums. Viņi arī nav no tiem cilvēkiem, kam patīk ārišķīgas un mākslīgas lietas. Pateicoties šim principam, Jaunavas bieži vien izskatās daudz labāk par saviem vienaudžiem. Pieticīgums un mīlestība pret dabu dāvā viņiem skaistumu gadiem ilgi.

Lauva

Dabas dotais skaistums Lauvai ļauj izskatīties izcili no matu galiņiem līdz papēžiem. Lauvai ir svarīgi būt pamanāmai un tieši tas arī viņas virza dzīvē uz priekšu. Jūs nekad neredzēsiet sievieti – Lauvu izejam uz ielas ar nesasukātiem matiem un neuzkrāsotām lūpām. Izskatīties labi vienmēr un visās dzīves situācijās ir bauslis, kam pateicoties šie cilvēki patiešām izskatās labi ļoti ilgus gadus.

Svari

Svari jau no agras bērnības vēlas sev apkārt un sevī redzēt skaistumu. Viņus iedvesmo viss skaistais, izsmalcinātais, smalkais. Svari nežēlo ne laiku, ne naudu, lai rūpētos par sevi un tas patiešām ir redzams viņu izskatā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.