Nacionālisti Odesā sarīko gājienu 0

Pievieno LA.LV

Pēc Ukrainas un Moldovas futbola izlases spēles otrdienas vakarā aptuveni piecsimt Ukrainas nacionālistu un futbola līdzjutēju devās gājienā Odesas ielās, rokās turot gan Ukrainas sacelšanās armijas (UPA), gan Otrā pasaules kara laikā izveidotās ukraiņu bruņotās vienības “Nachtigall” karogus, ziņo vietējie mediji.

 

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
Lasīt citas ziņas

Gājiena dalībnieki skandēja dažādus saukļus: “Maskaviešus uz dunčiem”, “Valsts atzinību UPA varoņiem”, kā arī lamāja valsts prezidentu Viktoru Janukoviču. Gājiena noslēgumā pie dzejnieka Tarasa Ševčenko pieminekļa viņi sadedzināja Ukrainā valdošās Reģionu partijas un Komunistiskās partijas karogus, tādējādi protestējot pret valsts valdību, raksta laikraksts “Novij region”.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.