Publicitātes foto

Nākamgad festivālā “Bauska Taste” uzstāsies lietuviešu mūziķis “Daddy Was A Milkman” 0

Pievieno LA.LV

Mūzikas festivālā “Bauska Taste” nākamvasar uzstāsies lietuviešu mūziķis “Daddy Was A Milkman”, aģentūru LETA informēja Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Feldmane-Zajarska.

Kokteilis
Viņiem ir augstāku spēku aizsardzība: no kuru zodiaka zīmju cilvēkiem esot baidījusies pat Vanga?
Kokteilis
“Lauku skuķis ar žilku” – Kulberga sieva reaģē uz glaimojošo salīdzinājumu ar Odriju Hepbernu
“Nāc! Parādi man, kā jāvada!” Autobusa šoferis pēc jaunās māmiņas aizrādījuma sarīko prātam neaptveramu “šovu”
Lasīt citas ziņas

Pasākuma rīkotāji izziņojuši, ka festivāls nākamgad norisināsies 1. un 2. augustā.

Pēc rīkotāju paustā, festivālā uzstāsies viens no spožākajiem Baltijas mūzikas skatuves māksliniekiem “Daddy Was A Milkman”. Visus “Daddy Was A Milkman” singlus daudzkārt atskaņojušas lielākās Latvijas un Igaunijas radio stacijas. Lietuviešu dziedātāja un dziesmu autora īstais vārds ir Igns Pocūns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīkotāji sola, ka festivāls “parūpēsies par lielisku mūziku, aizraujošām aktivitātēm un vienreizēju atmosfēru, lai visi kopā piedzīvotu neaizmirstamu nedēļas nogali”.


Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.