Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: EPA/Scanpix/LETA

Nākamnedēļ kļūs vēsāks, oktobra beigās iespējams arī sals 0

Tuvākajā nedēļā Latvijā nav gaidāmas lielas laikapstākļu izmaiņas, debesis skaidrosies tikai brīžiem, liecina sinoptiķu prognozes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Hallo! Jā! Klausos!! Ar kādu vārdu tu atbildi uz telefona zvaniem? Izrādās, ka tas kaut ko pasaka par tavu raksturu 9
TV24
“Mūs Latvijā tin ap pirkstu, un jūs neko nedarāt!” Aivis Ceriņš tiešraidē pārmet Ministru prezidentes parlamentārajai sekretārei 12
RAKSTA REDAKTORS
Brīvdienās lej pilnu bāku! Degvielas tirgotāji sarūpējuši īpaši patīkamus cenu pārsteigumus – kur būs vislētāk?
Lasīt citas ziņas
Dažbrīd gaidāms lietus, nokrišņu kopumā būs maz. Stiprāks lietus iespējams svētdien naktī un no rīta valsts ziemeļrietumu daļā, kā arī pirmdien.

Dominēs lēni vēji, reizēm veidosies migla.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra brīvdienās pakāpsies līdz +12..+17 grādiem, siltākais laiks būs valsts dienvidos.

Nākamnedēļ gaiss kļūs vēsāks, oktobra beigās iespējams arī sals.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.