Foto: Itar-Tass/Scanpix/LETA

Naktī dažviet gaidāms sals 0

Naktī uz piektdienu Latvijas austrumu daļā gaisa temperatūra pazemināsies līdz +2..-2 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Veselīgai zarnu darbībai: 9 dzērieni, kas stiprina mikrobiomu un uzlabo gremošanu
Kokteilis
Ja esat dzimis vienā no šiem 6 datumiem, jums ir lieliskas izredzes kļūt par miljonāru
Katastrofa ir tuvu: Ukraina rekordlielā ātrumā iznīcina Krievijas naftas pārstrādes rūpnīcas – 12 dienās apturētas piecas
Lasīt citas ziņas
Valsts lielākajā daļā gaisa temperatūra nakts sākumā noslīdēs zem +5 grādiem,

vēlāk kļūs siltāks un agrā rītā Liepājā termometra stabiņš sasniegs +13 grādus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākot no rietumiem, debesis apmāksies un palaikam nedaudz līs, līdzīgi laikapstākļi saglabāsies visas piektdienas garumā, vietām gaidāma arī dūmaka.

Vējš iegriezīsies no dienvidiem, dienvidrietumiem. No rīta un dienā tas brāzmās pastiprināsies līdz 9-14 metriem sekundē, piekrastē gaidāmas brāzmas līdz 18 metriem sekundē.

Dienā gaiss iesils līdz +11..+15 grādiem, valsts austrumos tikai piektdienas vakarā gaisa temperatūra pakāpsies virs +10 grādiem.

Rīgā piektdien būs pārsvarā apmācies laiks un brīžiem nedaudz līs, pūtīs mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš. Gaisa temperatūra paaugstināsies no +4 grādiem nakts sākumā līdz +15 grādiem pēcpusdienā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.