Foto: Unsplash

Naudas horoskops: kā kļūt turīgam? 0

Lielākā daļa cilvēku sapņo, ka reiz viņiem būs tik daudz naudas, ka viņi savā dzīvē varēs darīt tikai to, kas viņiem patīk un sagādā prieku. Ceļi, kas ved pie bagātības ir daudzi, taču tikai dažiem izdodas tos atrast. Citi tos meklē gandrīz visu mūžu un tā arī neatrod.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Ko par to saka zvaigznes, vai jums ir lemts uzkāpt uz šī ceļa?

Auns

Auniem ir jāiemācās mazāk tērēt un riskēt ar naudu. Ar līkumu apiet azartspēles un izvairīties no dažādām finansu piramīdām. Uzmanība ir galvenais atslēgvārds attiecībās ar naudu. Ideālais darbs – tāds, kas dod brīvību, piemēram, brīva grafika darbs.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Veiksme pavada tos Vēršus, kuri izrāda iniciatīvu un nepakļaujas stereotipiem. Lai ātrāk kļūtu turīgi, veltiet vairāk uzmanības pašattīstībai. Neieciklējieties uz kādu vienu sfēru – iespēju jums apkārt ir ļoti daudz!

Dvīņi

Lai finansiāli būtu veiksmīgs cilvēks, kategoriski nav atļauts “sēdēt uz vietas”! Jebkura jūsu rīcība, kas “velk jūs atpakaļ” vai “notur uz vietas” attālina no jums brīdi, kad jūs iegūsiet tādu finansiālu neatkarību, kas ļaus jums justies labi. Veiksmi atnesīs visi tie darbi un ieceres, ko jūs novedīsiet līdz galam.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vēžiem ir iespēja kļūt bagātiem caur pārtikas nozari. Tā var būt kafejnīca, restorāns vai kāda pārtikas ražotne. Tomēr ir arī alternatīva – politika un uzņēmējdarbība. Vēžiem ir ļoti attīstīta intuīcija, tāpēc ir jāuzticas savai sirdij un jādara tas, kas šķiet vispareizākais.

Lauva

Lauvām, pirmām kārtām, jāiemācās tikt vaļā no egoisma. Nedrīkst izmantot cilvēkus un “kāpt pāri līķiem”. Lauvas spēks ir centībā un intuīcijā. Bet tikai godīga attieksme palīdzēs kļūt bagātam un iegūt finansiālu neatkarību.

Jaunava

Jaunavām jāiemācās atpūsties. Pārmērīga pārstrādāšanās nepadarīs jūs bagātākus, drīzāk – nogurušākus un slimākus. Centīgs darbs un finansiāla veiksme – dažkārt tie ir divi dažādi ceļi. Jaunavām ir iespēja atrast to, kas šķiet individuāli interesants un pārvērst to biznesā, kas nesīs arī finansiālu veiksmi.

Foto: Unsplash

Svari

Svariem ir jāsaprot, ka ar visiem darbiem galā viens pats nevar tikt. Jums ir vajadzīgs partneris, labs draugs vai mīļotais cilvēks, kas novirzīs jūsu domas pareizajā virzienā un jūs atbalstīs. Ja apkārtējie jūs nogurdina, atņem ticību sev, nekontaktējieties ar šādiem cilvēkiem – jums viņi nav vajadzīgi.

Skorpions

Galvenais princips – uzticēties intuīcijai. Bez tam, jācenšas iziet “ārpus rāmjiem” un paskatīties uz lietas būtību plašāk. Palūkojieties ar savas pilsētas un pat valsts robežām – tas jums palīdzēs palielināt finanses.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Strēlniekiem vislabākais veids kļūt bagātiem ir pārdot savas prasmes. Centieties vienmēr sasniegt kaut ko jaunu, studējiet svešvalodas un apmeklējiet dažādus kursus. Pēc tam jūs varēsiet ar šīm prasmēm būt noderīgs citiem. Un ļoti veiksmīgi!

Foto: Unsplash

Mežāzis

Panākumu atslēga uz bagātību Mežāžu pasaulē izskatās nenogurstošs un centīgs darbs, kā arī ticība sev. Ceļš uz turību – tā ir drosme, nedaudz riska un pareiza, cieņpilna attieksme pret naudu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs neaizstājami informācijas un datortehnoloģijas pasaulē. Paša radīts uzņēmums būs ļoti veiksmīgs un īsā laikā atnesīs finansiālu neatkarību.

Zivis

Zivis ir ārkārtīgi gudras, viņām ir pa spēkam izdomāt un radīt kaut ko unikālu. Bez tam, veiksmīgas Zivis vienmēr cīnās ar bezdarbību, ja reiz tāda pienāk. Zivīm ir nepieciešams uzlādēties emocionāli, tad viņu ceļā nekas nebūs par grūtu. Ja jūs sēdēsiet dīvānā un sapņosiet par naudu, tā nekad pie jums neatnāks.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.