Foto: Pexels

Ne tu būsi tas, kurš pakļausies dabas likumiem! Horoskopi 7. decembrim 1

Auns

Galvenais ir saprast, kas tev ir vajadzīgs. Tad tev būs daudz vieglāk. Šodien tev būs dota kāda iespēja, kuru nevajadzētu palaist garām.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
Lasīt citas ziņas

Ja tev šodien gadās nokļūt uzmanības centrā, centies maksimāli izmantot šo brīdi. Kas zina, vai drīzumā tev atkal pavērsies tāda iespēja?

Dvīņi

Tu spēsi bez jebkādām prognozēm paredzēt tuvāko nākotni ne tikai sev, bet arī citiem!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī nebūs “tava” diena, jo mazāk tevi kāds dzirdēs un redzēs, jo labāk. Ieguvēji būs visi!

Lauva

Tev šodien būtu nepieciešams vismaz dažas minūtes pavadīt, komunicējot ar dabu. Ja tev nav iespējas doties ārā, pastaigā, vismaz aplaisti savus augus.

Jaunava

Šodien tu atklāsi kaut ko, ko biji piemirsis. Iespējams, tas būs kāds priekšmets, ko esi pazaudējis pirms daudziem gadiem, varbūt atmodināsi sen zudušas sajūtas….

Svari

Šī diena var iezīmēties ar svētlaimīgu neprāta stāvokli, kas pārņems tevi no rīta un neatlaidīs līdz pat dienas beigām. Pozitīvais aspekts ir tas, ka neviens nevarēs tevi no tā “izsist”.

Skorpioni

Šodien tu vari gan riskēt, gan rīkoties! Pat, ja tev neizdosies, tu vismaz varēsi teikt – es mēģināju! Atceries, ka nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara!

Strēlnieks

Ne tu būsi tas, kurš pakļausies dabas likumiem – tā pat šodien pakļausies taviem nosacījumiem. Izmanto šo laiku savā labā!

Mežāzis

Tavi darbi runās paši par sevi, tiem šodien nebūs nepieciešams verbāls pavadījums. Lai citi paši vērtē to, ko tu esi paveicis.

Ūdensvīrs

Tavām personīgajām lietām, īpaši tām, kas saistītas ar jūtām, šodien vajadzētu būt tavai galvenajai prioritātei. Viss pārējais pagaidīs!

Zivis

Esi piesardzīgs saskarsmē ar apkārtējiem. Pārāk daudz kas šodien būs atkarīgs no tā, kā tevi sapratīs. Nekādā gadījumā nedemonstrē savu pārākumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.