Nedēļas nogalē Centrāltirgū notiks Ražas svētki 0

“Rīgas centrāltirgū” nedēļas nogalē tiks svinēti Ražas svētki, informē Rīgas Centrāltirgus pārstāvis Ivars Jakovels.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Pasākumā ģimenes ar bērniem varēs piedalīties rudens velšu darbnīcā, kurā būs iespējams izgatavot savu rudens veiksmes talismanu no dažādām rudens veltēm. Visi izveidotie talismani tiks izstādīti un piedalīsies konkursā, bet labāko darbu autori tiks apbalvoti.

Ražas pastkaršu darbnīcā varēs veidot Centrāltirgus ražas pastkartes īpašo dizainu, kas, iespējams, pārtaps īstā Centrāltirgus pastkartē. Radošākajiem apmeklētājiem noteikti patiks lielformāta dārzeņu veidošana un krāsošana, klāsta Jakovels.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aklajā degustācijā tiks noteikta gardākā maize, bet “Centrāltirgus Gardēžu klubs” aicinās dalīties ar savām labākajām receptēm, kā rudens veltes saglabāt baudīšanai ziemā.

Savukārt pavāra meistarklasē “Ķirbis virtuvē” pavāre un garšas konsultante Vineta Āboliņa ar Ventspils Tehnikuma jaunajiem pavāriem parādīs, cik daudzveidīgas ir ķirbju pagatavošanas iespējas.

Vēl Ražas svētkos paredzētas veiklības sacensības, kurās skaidros ātrāko kartupeļu un veiklāko burkānu mizotāju, kā arī spēcīgāko vīru ķirbju nešanā.

Ražas svētki sestdien notiks no plkst.11 līdz 14. Svētkus, kā ierasts, svin Miķeļdienā, līdz ar to 26.septembrī, 27.septembrī un 28.septembrī Centrāltirgū notiks arī Miķeļdienas tirdziņš.

Ražas svētki plānoti Centrāltirgus Nēģu laukumā, bet sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks sakņu paviljonā. Visas aktivitātes pasākumu laikā būs bez maksas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.