Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neesi šodien egoists! Horoskopi 4.jūlijam0

Foto: Unsplash

Auns

Maksimāli centies izvairīties no jebkādām naida izpausmēm. Tas nogurdinās ne tikai tavus mīļos cilvēkus, bet arī tevi pašu. Šodien nevajadzētu aizrauties ar alkohola lietošanu.

Vērsis

Šī diena var kļūt daudzsološa, ja runa ir par tavu profesiju. Vajadzētu izvairīties no lieliem pūļiem un steigas. Iespējams, ka tu šodien iepazīsies ar kādu ļoti īpašu cilvēku.

Dvīņi

Tava neizlēmība tev traucēs visas dienas garumā. Iespējams, ka tu vari iepazīties ar kādu cilvēku, kas tev pavērs jaunus horizontus profesionālajā sfērā.

Vēzis

Šī diena no tevis prasīs stingru disciplīnu, precizitāti un uzmanības noturību. Pie sava mērķa tu dosies lēni, taču ļoti pārliecinoši.

Lauva

Tev vajadzētu plānot situāciju vairākus gājienus uz priekšu. Tev jācenšas arī atstāt iespaidu uz tiem cilvēkiem, ar kuriem tu kopā strādā vai sadarbojies.

Jaunava

Tie piedāvājumi, kurus tu šodien saņemsi pavērs tev dzīvē jaunus horizontus un palīdzēs atklāt tavus talantus. Taču tās problēmas, kas tev uzkritīs uz galvas, iespējams, būs grūti risināmas, taču tev nevajadzētu šaubīties, ka tu tiksi galā ar šiem izaicinājumiem lieliski.

Svari

Netērē savu laiku tam, lai kādu par kaut ko pārliecinātu. Sarunas nekur nenovedīs un neko atrisināt nepalīdzēs. Necenties kādam kaut ko pierādīt.

Skorpions

Tev var rasties problēmas, kas būs saistītas ar attiecībām. Taču necenties skriet ar galvu sienā, nogaidi. Daļa no tām atrisināsies pašas.

Strēlnieks

Tev izdosies pievarēt robežas, kuras tavā ceļā būs izlikuši skauģi un nelabvēļi. Pats galvenais – necenties nevienam neko pierādīt, ja negribi patiesībā kaut ko darīt. Dari tikai to, kas tevi patiesi uzrunā.

Mežāzis

Šodien gaidāms radošs periods, kas tev sola daudz veiksmes un panākumu. Pacenties atstāt labu iespaidu uz citiem cilvēkiem – mazāk domā par savām vajadzībām. Neesi egoists!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nāksies izrādīt aktivitātes, kas tev palīdzēs sasniegt vēlamos rezultātus. Ja tev nākas tikties ar nelabvēļiem vai pat ienaidniekiem, pamēģini viņus ignorēt.

Zivis

Daudzas lietas, ko tu šodien esi ieplānojusi, noritēs kā “pa sviestu”. Tava aktivitāte, savukārt, būs atkarīga no tā, kā tu pats jutīsies. Un tas atkal būs atkarīgs no tā, kādi cilvēki tev būs apkārt. Tāpēc neesi šodien kopā ar tiem, kas neraisa tavas simpātijas vai vēl trakāk – kaitina tevi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.