Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Neļauj sīkumiem sabojāt sev dienu! Horoskopi 22.martam 0

Dienas noskaņa

Mazas veiksmes, tāpat kā neveiksmes šodien nāks ne sauktas, ne lūgtas. Lielu veiksmi gan šodien gaidīt nevajadzētu, jo gaisā virmo dažādas pārmaiņas. Nogaidi! Dažiem diena būs izdevusies, tomēr mazas problēmas var sabojāt visu dienu. Labvēlīga diena ceļojumiem un radošiem darbiem.

Reklāma
Reklāma

Auns

Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Labvēlīga diena – līdzsvaram, harmonijai ar apkārtējo pasauli. Veiksmīgs laiks biznesa darījumiem. Diena būs pārpildīta ar dažādu cilvēku satikšanu, jauniem kontaktiem. Sapņi piepildīsies un tie būs patīkami.

Vērsis

Vispiemērotākais laiks tikt galā ar saimnieciskajām ķibelēm: sakārtot mājokli un izmest visu lieko. Nav labākais laiks, lai mācītos un izglītots. Pacenties atturēties no pirkumiem emociju iespaidā.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudziem Dvīņiem šodien būs līdzsvara un harmonijas izjūtas. Tu vēlēsies izrādīt dāsnumu, draudzību un labestību.

Vēzis

Laba diena, lai izglītotos, iegūtu zināšanas un paaugstinātu kvalifikāciju. Esi taktisks, ņemt vērā citu cilvēku emocijas un vajadzības.

Lauva

Ceļa vējš pūš tavās burās. Tavai veiksmei nopietni var traucēt tikai paša haotiskums un vēlme vienlaicīgi risināt vairākas problēmas.

Jaunava

Jaunavām var parādīties dažādas interesantas idejas. Vari realizēt idejas arī dzīvē, taču tās, kas ir saistītas ar uzņēmējdarbību vai publicitāti.

Svari

Šodien Svari būs impulsīvi un ātri “aizsvilsies” nieku dēļ, diemžēl tas ietekmēs arī tavus tuviniekus un kolēģus. Attiecības ģimenē tā rezultātā būs nervozas. Otrajā dienas daļā nevajadzētu plānot nekādas svarīgas lietas – iznākums ir neprognozējams.

Skorpions

Šodien prāts un emocijas būs apvienotas. Bet mīlestībā un attiecībās tevi gaida vilšanās. Šodien tiek ieteikts nodarboties ar radošām darbībām – tās tevi iedvesmos un nomierinās.

Strēlnieks

Romantiskas vai ģimeniskas attiecības prasīs no tevis nopietnu attieksmi. Šis ir laiks, kad konflikti ir ļoti iespējami, tāpēc centies turēt sevi rāmjos. Centies nekrist pesimismā. Neļauj sīkām neveiksmēm ietekmēt savu dienu!

Mežāzis

Atceries, ka labs nāk ar pūlēm (vai gaidīšanu), tāpēc tava ātrā ideja spēlēt, piemēram, azartspēles šodien nav lemta veiksme – tu cietīsi zaudējumu. Šodien tev vispār nevajadzētu ļauties nekādām avantūrām, kas saistītas ar finansēm. Tāpat centies lēmumus nepieņemt impulsīvā noskaņojumā, it īpaši pēc pusdienlaika.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Šī diena ir lieliski piemērota zināšanu ieguvei, kā arī braucieniem – gan tuvākiem, gan tālākiem. Tomēr, ja tu pats brauksi pie stūres, esi ļoti vērīgs un uzmanīgs! Nav piemērota uzsākt jaunus projektus un plānot tos.

Zivis

Šodien tev gribēsies iebilst pasaulei. Tu tik ļoti iedziļināsies savās privātajās problēmās, ka nepievērsīsi pietiekošu uzmanību tam, kas notiek ap tevi. Tu būsi tik aizņemts, ka “neredzēsi” pat bērnus un mīļoto cilvēku.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.