Nenāk pakaļ 63 miljonu laimestam 0

Kalifornijas štatā meklē loterijas biļetes īpašnieku, kurš augustā laimēja 63 miljonus ASV dolāru (56 miljonus eiro).

Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
Veselam
Pamosties plkst. 2.00 vai 3.00 naktī bez iemesla? Iespējams, pie vainas kāds no šiem pārtikas produktiem
Baltijas jūra apdraudēta? NATO gatavojas Krievijas hibrīduzbrukumiem 41
Lasīt citas ziņas

“SuperLotto Plus” biļete ar laimējušo skaitļu kombināciju 1-16-30-33-46 un papildnumuru 24.augustā tika nopirkta “7-11” veikalā Losandželosas piepilsētā Četsvērtā.

Loterijas noteikumi paredz, ka uzvarētājs var pieteikties 180 dienu laikā. Ja pusgada laikā netiek atrasts laimējušās biļetes īpašnieks, tad summa tiek ziedota fondam, kas atbalsta Kalifornijas štata skolas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja uzvarētājs pieteiksies vēlāk, laimests netiks izmaksāts.

“Es ceru, ka viņi neatradīs biļeti pēc termiņa,” laikrakstam “Los Angeles Times” teica kompānijas “California Lottery” pārstāvis Alekss Traversoss.

Trešdien kāds vīrietis no Losandželosas tiesā iesniedza prasību, kurā apgalvo, ka esot loterijas darbiniekiem nosūtījis laimējušo biļeti, bet viņi to iznīcinājuši, vēsta vietējie mediji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.