foto: Romāns Kokšarovs / F/64 Photo Agency

Nervu spēle – Melbārdis pirms pēdējā brauciena trīs simtdaļas no pjedestāla 0

Pievieno LA.LV

Latvijas bobslejists Oskars Melbārdis Phjončhanas olimpiskajās spēlēs divniekos pēc trim braucieniem ieņem ceturto vietu, par trim simtdaļām atpaliekot no goda pjedestāla.

“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
“Šīs dienas bija briesmīgas…” Sieva desmit reizes brauca uz Latviju meklēt vīru, līdz pienāca traģiskā vēsts
Lasīt citas ziņas

Trešajā braucienā Melbārdis ar Jāni Strenga sasniedza otro ātrāko laiku – 49,08 sekundes, taču deficīts no trijnieka samazinājās tikai par vienu simtdaļu. Summā līderis ir kanādietis Džastins Kripss, par sešām simtdaļām atpaliek vācietis Frančesko Frīdrihs, vēl par trim viņa tautietis Johannes Lohners. Vienu simtdaļu aiz Melbārža ir cits vācietis Niko Valters. Tā kā uz pjedestālu ir pieci reāli kandidāti.

Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis trešajā braucienā pazaudēja vienu pozīciju un šobrīd ir septītie – 0,52 sekundes aiz līdera.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceturtais brauciens sāksies 15.00 pēc Latvijas laika.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.