Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: PIXABAY

Netālu no Ozolnieku stacijas šodien vilciens sabraucis vīrieti 0

Netālu no Ozolnieku stacijas pirmdienas vakarā elektrovilciens sabraucis vīrieti, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Pozitīvākās zodiaka zīmes: kura ir optimiste Nr. 1, bet kura ir īsta īgņa
Kokteilis
Ideālā vecuma starpība mīlestībā: cik gadus vecs partneris ir piemērots katrai zodiaka zīmei?
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
Lasīt citas ziņas

Viņa skaidroja, ka ap plkst.17 aptuveni 200 metrus aiz Ozolnieku stacijas zem elektrovilciena pakļuvis vīrietis.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas vilciens sācis kustību, bet tad vīrietis izskrējis uz sliedēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Cietušais no gūtajām traumām miris. Viņa identitāte ir noskaidrota.

AS “Pasažieru vilciens” pārstāve Agnese Līcīte aģentūrai LETA stāstīja, ka negadījums noticis brīdī, kad vilciens Nr.6723 devies no Rīgas uz Jelgavu.

Negadījuma dēļ minētais reiss aizkavējies 50 minūtes, tomēr pasažieriem ir iespējams pārvietoties uz nākamo vilcienu, kas kursēs virzienā uz Jelgavu.

Līcīte sacīja, ka visi plānotie reisi no Rīgas uz Jelgavu nav atcelti un tie kursēs pēc grafika.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.