LETA/AFP

Nīderlandē pēc apšaudes draudiem slēgtas Leidenes skolas 0

Pievieno LA.LV

Nīderlandes universitātes pilsētā Leidenē pirmdien slēgtas visas skolas, kurās mācās bērni vecumā no 12 līdz 16 gadiem, jo policija saņēmusi nopietnus draudus par iespējamu apšaudi vienā no šīm mācību iestādēm.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
RAKSTA REDAKTORS
Sasita gleznas, izdauzīja krāsu traukus un molbertu – par mūsdienu Irbīti dēvētais ielu mākslinieks Rīgas centrā piedzīvojis uzbrukumu
Lasīt citas ziņas

Leidenē, kur atrodas arī valsts vecākā universitāte, ir vismaz 22 šādas skolas.

“Policija saņēma mājienu par iespējamu apšaudi skolā Leidenē. Ņemot vērā šos nopietnos draudus, nolemts neriskēt,” teikts policijas svētdien izdotajā paziņojumā, kurā sabiedrība informēta, ka pirmdien visas minētās skolas būs slēgtas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Draudi par iespējamo apšaudi tika izteikti kādā tīmekļa vietnē, un Nīderlandes Britu skola pirmdien paziņojusi, ka saistībā ar draudiem arestēts viens no skolas bijušajiem audzēkņiem.

“Mūs informēja, ka Nīderlandes Britu skolas bijušais skolēns arestēts saistībā ar draudiem pret nīderlandiešu skolu Leidenē,” paziņojusi mācību iestāde.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.