Foto – LETA

“No sirds Latvijai” gatava strādāt opozīcijā 2

Pievieno LA.LV

Partija “No sirds Latvijai” ir gatava strādāt opozīcijā, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” teica partijas līdere Inguna Sudraba.

Kokteilis
FOTO. 6 pārsteidzošākie “Google Maps” atradumi – starp tiem arī kāda neparasta vieta Latvijā
“Vācieties prom!” Polijas ārlietu ministrs nosauc vienīgo valsti, kas spētu nekavējoties piespiest Putinu izbeigt karu Ukrainā
Veselam
Negaidīts pavērsiens – dietologi nosaukuši 6 “sliktus” produktus, kuri patiesībā ir ļoti labi zarnu veselībai
Lasīt citas ziņas

Partija esot gatava nākt klajā ar dažādiem alternatīviem rosinājumiem, priekšlikumiem. Sudraba skaidroja, ka partijā ir samērā liels dažādu jomu ekspertu skaits, kas nodrošinās kvalitatīvus priekšlikumus.

Sudraba prognozēja, ka esošie partijas biedri nepametīs “No sirds Latvijai”, lai pievienotos kādam citam politiskajam spēkam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Runājot par esošo situāciju, Sudraba akcentēja, ka turpmāk nepieciešams aktīvāk strādāt ar sabiedrību, nevalstiskajām organizācijām, lai tām skaidrotu situāciju. Tāpat nepieciešams sabiedrību uzklausīt, ņemt vērā tās rosinājumus, jo pašlaik šāda uzklausīšana esot formāla.

Jau ziņots, ka 12.Saeimas vēlēšanās “Saskaņa” ieguvusi 24 deputātu vietas, “Vienotība” – 23, zaļo un zemnieku savienība (ZZS) – 21, Nacionālā apvienība (NA) – 17, Latvijas Reģionu apvienība (LRA) – 8, bet “No sirds Latvijai” – 7.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.