Reuters/Scanpix/LETA

Nokrišņi šonedēļ gaidāmi maz, brīžiem uzspīdēs arī saule 0

Turpmākajās dienās nokrišņi būs maz – smalks sniegs va neliels lietus, liecina Latvijas vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Eksperti atklāj 5 uztura bagātinātājus, kuri šoruden glābs tavu imunitāti: nē, sarakstā nav D vitamīna
Šāds skats vērojams ilgu laiku… Saeimas ārkārtas sēdē redzamā deputātu attieksme “izsit korķus”
TV24
“ES pat nebija tādu standartu!” Iestājoties Eiropas Savienībā, Latvija pārsteigusi visus ar to, ko tā izmanto pārtikā
Lasīt citas ziņas

Jau rīt, nokrišņu zonai atstājot Latvijas teritoriju, debesis brīžiem skaidrosies un mitēsies arī nokrišņi.

Augsta spiediena apgabals virs Eiropas dienvidaustrumiem saglabās savu nozīmi līdz pat darba nedēļas beigām, līdz ar to arī turpmākajās dienās gaidāms lielākoties sauss laiks un mākoņu daudzums debesīs nebūs liels. Vējš pūtīs no dienvidu puses un nedēļas laikā pārsvarā būs lēns, tādēļ atsevišķās naktīs ir iespējama miglas veidošanās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Naktīs visā Latvijā nedēļas lielāko daļu gaidāms sals: gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1…-6°, bet atsevišķos rajonos, debesīm skaidrojoties, gaisa temperatūra būs vēl nedaudz zemāka. Dienās negatīva gaisa temperatūra saglabāsies vien valsts austrumos, bet rietumos gaiss pārsvarā iesils līdz 0…+3°.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.