Nolans: Pirmajā pārtraukumā biju dusmīgs 2

“Šī bija viena no tām spēlēm, kas padara pasaules čempionātus īpašus,” pēc saspringtās uzvaras mačā pret Kazahstānu (5:4) teica Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

“Pirmajā periodā nezin kādu iemeslu dēļ nespēlējām latviešu hokeju, nespēlējām gudri, taču bijām veiksmīgi – pagriezām spēli savā labā,” norādīja Nolans. “Pirmajā pārtraukumā uz spēlētājiem biju dusmīgs, taču neatceros, ko teicu. Mums vajadzēja pieņemt gudrākus lēmumus un smagi strādāt. Otrā perioda pēdējā minūtē mazākumā zaudējām divus vārtus, izmetām ripu ārā. Tādas lietas notiek. Labi, ka trešajā trešdaļā guvām vārtus ar rikošeta palīdzību, bijām veiksmīgāki. Tiesneši? Viņiem ir grūts darbs. Mūsu spēlētāji nekad netēlo, tāpēc tiesnešiem reizēm ir grūti saskatīt, kad tiešām ir pārkāpti noteikumi. Juris Štāls? Kopš esmu šeit, esmu ievērojis, ka Juris ir kļuvis nobriedušāks – viņam nav panikas, kad iegūst ripu. Tas noticis īstajā laikā. Kulda? Viņš spēlē tiešām labi, uzņemas līdera lomu, ir ļoti labs metiens, kas uzlabo mūsu vairākumu. Viņš un arī Pujacs spēlē ļoti labi, tāpat Guntis Galviņš un pārējie aizsargi. Vai vēlētos Kuldu redzēt Bufalo? Jā, būtu labi nozagt spēlētājus, taču viņš pieder citai komandai (Ufas “Salavat Julajev”). Esmu priecīgs, ka varam būt kopā izlasē. ”