Notiks dizaina konkurss “LDS Balva 2018” 0

No 5. līdz 7. oktobrim izstādes “DesignIsle 2018” ietvarā jau vienpadsmito reizi notiks Latvijas Dizaineru savienības rīkots konkurss skate “LDS Balva 2018”, informē skates rīkotāji.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Šogad otrajā kārtā skolu, augstskolu un profesionāļu kategorijā ir izvirzīti kopumā simts četrdesmit deviņi darbi. Profesionāļu konkursā darbi pieteikti kategorijās “Lietu dizains” (šā gada temats – gaismas objektu, tas ir, gaismekļu, gaismas ķermeņu un lampu dizains), “Interjera dizains” un “Saziņas dizains” (šī gada temats – zīmes dizains).

Labāko darbu autoru apbalvošana kā allaž notiks izstādes pirmajā dienā – piektdien, 5. oktobrī, pulksten 11. Pēc apbalvošanas piektdien un sestdien risināsies paneļdiskusija ar jomas profesionāļiem par aktuālo apgaismojuma tematu, kā arī vairāku uzņēmu (“Axor”, “SLO”, “Intarsija” uc.) rīkoti semināri, kas solās būt interesanti ne vien dizaina un arhitektūras speciālistiem, bet arī apmeklētājiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ieskandinot Dizaina Ielas svētkus, sestdien plkst. 16 uz LDS skatuves muzicēs Igo. Turpat varēs iepazīties un aprunāties arī ar eksponēto darbu autoriem.

Izstāde notiek BT1 izstāžu kompleksā “Ķīpsala”, Ķīpsalas ielā 8.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.