Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – LETA

Novārgušus atrod nedēļu vienus dzīvoklī atstātos kaķus 2

Pievieno LA.LV

Valsts policijai vakar iedzīvotāji paziņoka, ka kādā dzīvoklī Rīgā, Ozolciema ielā, iespējams, bez saimnieku gādības atstāti kaķi un viņu ņaudēšana jau ilgstoši dzirdama pa atvērto ceturtā stāva logu. Iedzīvotāji apgalvoja, ka dzīvokļa saimniece jau nedēļu nav bijusi savā īpašumā.

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
Lasīt citas ziņas

Policisti sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pa logu iekļuva dzīvoklī. Tika konstatēts, ka dzīvoklī atrodas trīs kaķi – divi no tiem ir novārguši, bet viens jau beigts. Rūpes par vienu no dzīvniekiem uzņēmās kaimiņiene, bet otru Pārtikas un veterinārais dienests nogādāja veterinārajā klīnikā.

Noskaidrots, ka dzīvokļa saimniece ir 1961. gadā dzimusi sieviete, kuras atrašanās vieta pagaidām nav noskaidrota.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saistībā ar notikušo uzsākta resoriskā pārbaude, lai izvērtētu saimnieces atbildību un pārējos notikušā apstākļus.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.