Metjū Majone uzstājas KHL zvaigžņu spēlē.
Metjū Majone uzstājas KHL zvaigžņu spēlē.
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX/LETA

Oficiāli: Rīgas publikas mīlulis Majone pārceļas uz Pekinu 0

Pievieno LA.LV

Viens no pagājušās sezonas Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” līderiem, kanādiešu aizsargs Metjū Majone pievienojies citai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Pekinas “Kuņluņ Red Star”, informē čempionāta rīkotāji.

“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
Kokteilis
“To uztveru pilnīgi traģiski!” Pēc operācijas Jūlijs Krūmiņš piedzīvojis negaidītas pārmaiņas
“Kas, pie velna, notiek?” Pēc dronu uzbrukuma Maskavā kāds iedzīvotājs aicina doties pie Kremļa un pieprasīt atbildes
Lasīt citas ziņas

Neoficiālas runas, ka 28 gadus vecais Majone turpmāk spēlēs šajā Ķīnas klubā, bija jau ilgāku laiku. Vienošanās ar Pekinas komandu noslēgta uz vienu sezonu.

Aizvadītajā sezonā Majone debitēja KHL čempionātā un 58 spēlēs atzīmējās ar 11 vārtiem un 35 rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -12. Kanādietis kļuva par turnīra otro rezultatīvāko aizsargu, bet Gagarina kausā rīdzinieki neiekļuva.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms pievienošanās Rīgas “Dinamo” komandai Majone šajā kontinentā spēlēja arī Somijas un Slovākijas čempionātos, bet profesionāļa karjeru viņš uzsāka Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL).

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.