Foto – Valsts policija

Ogrē aiztur bijušo cietumnieku par kaimiņu meitenes pavešanu netiklībā 0

Ogrē Valsts policija (VP) aizturējusi bijušo cietumnieku aizdomās par kaimiņu meitenes pavešanu netiklībā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Kokteilis
Kā atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
“Nebija sūdzību par pašsajūtu…” Anatolija Danilāna ģimenē piedzīvots vissmagākais zaudējums
Lasīt citas ziņas

VP preses pārstāvis Dairis Anučins aģentūrai LETA apstiprināja, ka policija vīrieti aizturējusi un tiesa viņam piemērojusi apcietinājumu. Kriminālprocess sākts par pavešanu netiklībā.

Jau ziņots, ka šodien Ogrē notiek starpinstitūciju tikšanās saistībā ar bijušo cietumnieku, kurš emocionāli apdraud kaimiņos dzīvojošu mazgadīgu meiteni. Bijušais cietumnieks ir otrās grupas invalīds.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) bija vērsusies pie VP un Ogres policijas iecirkņa ar aicinājumu risināt gadījumu, kad vīrietis emocionāli apdraud nepilngadīgo meitu.
Kā pagājušajā nedēļā rakstīja portāls “lsm.lv”, vīrietis, piemēram, “vasarā staigā sieviešu veļā, naktskreklā”, kā rezultātā bērns redzējis arī vīrieša ģenitālijas.

VBTAI norādīja, ka par bērna psiholoģisko stāvokli atzinumu sniedzis arī krīzes centrs “Laipas”, kurš secinājis, ka vīrieša uzvedība bērnam ir radījusi emocionālas sekas.

Pēc inspekcijas domām, vīrieša rīcība ir tāda, lai tai piemērotu drošības līdzekli, kas viņu izolētu no sabiedrības.

Kā vēstīja “lsm.lv”, Ogres policija viņam noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par emocionālo vardarbību pret kaimiņu meiteni. Pēc tam gan vīrietis draudējis policijas iecirkni uzspridzināt.

Par vīrieša draudiem LETA ziņoja decembra vidū. Toreiz Ogres iecirknis saņēma draudus no 1954.gadā dzimušā vīrieša, kurš solīja uzspridzināt policijas iecirkni par, viņaprāt, nepamatoti noformētu administratīvā pārkāpuma protokolu.

Policisti nekavējoties reaģēja uz šiem draudiem un devās uz vīrieša dzīvesvietu, kur draudētāju aizturēja. Policisti, veicot pārbaudi, dzīvoklī sprāgstvielas neatrada.
Vīrietis jau iepriekš tiesāts par sevišķi smagu noziegumu izdarīšanu, par ko arī izcietis 20 gadu cietumsodu.

Par draudiem pret vīrieti sākts kriminālprocess par huligānismu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.